O nas

Obsługujemy grupy od 2 do nawet kilkuset pasażerów.Robimy pokazy oraz wykonujemy loty na terenie całego kraju. W czasie imprez zamawianych przez firmy istnieje możliwość umieszczenia potężnych reklam na powłoce balonu i sterowca o wymiarach od 120 – 250 m2 x 3 strony.

Idealnym uzupełnieniem naszej działalności jest organizacja imprez plenerowych dla firm, iwentów w postaci lotów balonowych oraz pokazów na linie. Jest to idealne uzupełnienie wszelkich imprez firmowych, szkoleń, festynów, koncertów.

Balony są również idealnym nośnikiem reklamy , wykorzystywane przez firmy do budowania swojej marki oraz reklamowania produktów podczas akcji reklamowych, marketingowych, targów branżowych, otwarć i wiele innych. Loty balonami to również idealna propozycja spędzenia wolnego czasu podczas urlopów, wakacji dla osób prywatnych. Dysponujemy balonami w całej Polsce, ale gorąco zachęcamy do przyjazdu na Podlasie i Mazury skąd się wywodzimy, zarówno osoby prywatne jak i firmy. Są tu idealne warunki do latania balonami oraz przepiękne , niesamowite tereny, które zachwycają przyjezdnych z całego świata.

Gorąco polecamy loty nad: Biebrza, Narew, Białystok, Augustów, Wigry, Siemianówka, Rajgród, Białowieża, Ełk, Mikołajki, Węgorzewo, Ruciane-Nida, Mrągowo, Giżycko, Olsztyn i wiele innych.

10

lat doświadczenia

5

balonów

Asvector.pl to firma z 10-letnim doświadczeniem. Możemy Państwu zaproponować szereg usług: loty balonem dla osób prywatnych i firm, reklamę na balonie oraz organizację imprez plenerowych, ewentów

Loty balonem dla osób prywatnych i firm reklama na balonie, organizacja imprez plenerowych, eventów

Obsługujemy grupy od 2 do nawet kilkuset pasażerów. Robimy pokazy oraz wykonujemy loty na terenie całego kraju

Dysponujemy balonami w całej Polsce. Gorąco zachęcamy do przyjazdu na Podlasie i Mazury skąd się wywodzimy, zarówno osoby prywatne jak i firmy.